Ohodnotíte, či doporučíte mi někdo nějaké pěkné kešky?
Nám se líbila tahle: [cache]GC1EEJG[/cache]
Mno není moc v centru, uvidíme
Resurektuji tento topic a pokládám stejnou otázku ![]()
Pokud by někdo měl zájem, mohu do Berlína odvézt nějaké trackables…
Nám se líbila tahle: [cache]GC1EEJG[/cache]
![]()
![]()
Déja vu ![]()
co se tyce centra mesta, nam se libila tato [cache]GC13Y2Y[/cache], spis nano, ukryta ve velke zirafe, postavene z lego kostek. pak tato multinka [cache]GC11XX4[/cache] (na jednom namesti), zajimave pojata, v centru a dokonce smallka. pak je pro nas docela zajimava tato virtualka [cache]GC9A6E[/cache] na Check Point Charlie, kde jsou videt i upominky na nasi nedavnou historii. no a pokud si chcete vydechnout v parku, tak si dejte Siegessäule [cache]GCKAFX[/cache].
Danke schön :-).
Dobrá je GCTA4W Marx-Engels-Forum - velká krabice v centru. Blbě se vyndává a vrací, doporučuju spíš večer, protože jinak je kolem stále spousta lidí.
Ja si dovolím toto téma vytahnout nahoru a zeptat se, zda-li nekdo nemate dobrou mapu berlina pro smartgps… Me hledaci pokusy se jaksi miji ucinkem:o
To kabukiman_CZ:
Nejedes nahodou o vikendu s TSP do Berlina? ![]()
(odpustte, je vecer a mam dobrou naladu:))
nene, jedu v listopadu na konferenci, tak urcite po vecerech bych rad zalovil..