Berlín

Ohodnotíte, či doporučíte mi někdo nějaké pěkné kešky?

Nám se líbila tahle: [cache]GC1EEJG[/cache]

Mno není moc v centru, uvidíme

Resurektuji tento topic a pokládám stejnou otázku :slight_smile:

Pokud by někdo měl zájem, mohu do Berlína odvézt nějaké trackables…

Nám se líbila tahle: [cache]GC1EEJG[/cache]
:slight_smile:

:smiley:
Déja vu :slight_smile:

co se tyce centra mesta, nam se libila tato [cache]GC13Y2Y[/cache], spis nano, ukryta ve velke zirafe, postavene z lego kostek. pak tato multinka [cache]GC11XX4[/cache] (na jednom namesti), zajimave pojata, v centru a dokonce smallka. pak je pro nas docela zajimava tato virtualka [cache]GC9A6E[/cache] na Check Point Charlie, kde jsou videt i upominky na nasi nedavnou historii. no a pokud si chcete vydechnout v parku, tak si dejte Siegessäule [cache]GCKAFX[/cache].

Danke schön :-).

Dobrá je GCTA4W Marx-Engels-Forum - velká krabice v centru. Blbě se vyndává a vrací, doporučuju spíš večer, protože jinak je kolem stále spousta lidí.

Ja si dovolím toto téma vytahnout nahoru a zeptat se, zda-li nekdo nemate dobrou mapu berlina pro smartgps… Me hledaci pokusy se jaksi miji ucinkem:o

To kabukiman_CZ:
Nejedes nahodou o vikendu s TSP do Berlina? :wink:
(odpustte, je vecer a mam dobrou naladu:))

nene, jedu v listopadu na konferenci, tak urcite po vecerech bych rad zalovil..