beta-test na Silvestra

–hlavně pro jižany–

Silvestr se dá trávit různě. Rozhodně však platí, že nejlepší Silvestry jsou ty, které strávíte s přáteli.

Naše nejhezčí Silvestry jsme strávili v lese - v Labských pískovcích, na Údolí koster u Tábora, na říčce Javornici. U ohně, s kytarou, s kamarády, s trochou štěstí v mrazu a na sněhu. A tak nás napadlo zkusit to tentokrát i s GPS.

A protože chystáme svou první kešku, jednoduchou, ale přecejen netradiční multinu, napadlo nás spojit nevšední noc s beta-testem :slight_smile: ono taky v noci a v zimě je to úplně něco jiného. Takže pokud by se tu našlo pár - třeba opravdu jen pár :wink: - dolesáků nadšenců, které už nebaví slavit Silvestra u televize nebo v hopsodě, byli bychom moc rádi.

Představujeme si to takhle:

Takže, kdo by chtěl přivítat Nový rok s námi v krásných lesích Novohradska, je zván! Trasa eventu vede přes tři stage jednoduché, trošku netradiční připravované multiny, která vás provede Jitronickými lukami. Čeká vás asi pětikilometrová procházka zimní krajinou Novohradských hor, s dvěma stage, kde najdete souřadnice následujícího místa, a finálka, kde zůstaneme v družné pohodě přes půlnoc. Nečekejte žádné výdobytky civilizace - na místě samém není, kromě stromů, prakticky vůbec nic! Snad ještě zima.
Na půlnoc máme připravenu ještě malou noční geo-hru s překvapením a pak už jen pohoda, kdo jak vydrží. Stejnou cestou návrat k vozům. Kdo má chuť a odolnost, může prokempovat do rána (žádné stany!) a zahájit nový rok "odlovem" - my uvidíme, jak zdraví hlavně Čitě dovolí - okolí nabízí několik keší (GC1D330, GCZDRJ, GCZDRM…).
Hudební dolesavhodný nástroj vítán. A baterky, samosebou - bez těch se neobejdete.

A nakonec to nejdůležitější :slight_smile: - každý vyrobte jeden vlastnoruční geo-dáreček na památku pro ostatní. O půlnoci - při hře - si je rozebereme.

Těšíme se na pár odolných nadšenců.

Pet a Čita of Citecka Team