Bikocom má litránek

Podle nejnovějších soukromých informací ze zdrojů tajných služeb vykřikujeme do světa, že Bikocom svým vlastním stylem odlovil ve společnosti své roby Zuzky svoji jubilejní tisícou krabku.
Přejeme vám oběma krásné výlety za super krabkama a k tomu i nadále svůj neotřelý humor a styl, pro který vás máme rádi!

Byl jsem u toho, když tato dvojice překonala mohutný svah a zdolala metu prvního tisíce.
Gratulace ještě raz a snad se brzo setkáme i s fotkou 2000 + 2 :wink:

Tez gratulujem Michalovi a Zu k tisicovce.
PS: Jeste by mu mohl nekdo vyrobit grafickou gratulacku, jak on ostatnim.

ENOM TAK DALEJ!

[color=blue]Blahopřejeme, ať vám to pořád tak dobře jezdí…:wink:

Ivo a tým[/color]