BIRNE 200

Na nádraží Stodůlky jsem si všiml hezkého čísla u Tvého logu a dovoluji si k němu poblahopřát.

Také se připojuji ke gratulaci…

Velká gratulace k jubileu a díky za ty jihočeské vláčkovky.

Taky se připojujeme ke gratulaci a k poděkování za pěkné kešky.

Preju dalsi prijemne chvile c GC.

Taktéž blahopřejeme a do dalších keší přejeme dobrý signál.Z+H+R

gratulujem Honzo a hlavne dakujem za uzkokolajku, je to super zazitok zviest sa nou :)))

Díky všem za gratulaci, další vláčkovky budou následovat…

Pripojuji se ke gratulaci u prilezitosti pokoreni dasli mety na ceste za sipkou !

Teprve na vydarenem eventu jsem Te poznal osobne. Dodatecne tedy gratuluji k dosazene mete. At te dal drzi masinky i krabicky!

P.S. At se Ti ta ruka co nejdriv uzdravi. Prolil jsi svou krev prece pro nas :o)