Bohužel finálovka velice pěkné a nápadité kešky Bismarck je znovu pod vodou. Respektive její skrýš, ke které jsem se probrodil a kešku opět vyndal. Jinak je velká škoda, že je o tuto kešku malý zájem, je opravdu prima, takže až opět klesne hladina Labe, tak neváhejte!
Diky za peclivy servis a nemysli, treba z moji strany je zajem dost velky. Jen se mi to zatim nejak nehodilo do kramu, ponevadz pro me to navzdory neprilis velke vzdalenosti v podstate znamena tri ctvrte dne na ceste. To vis, troji prestupovani a mizerny jizdni rad. Ale vedu v patrnosti, snad na nej jeste v lete dojde.