Neni to tak dlouho, co jsem gratuloval k petistovce. A vida, uplynulo par dni a Bludicka s teamem maji zase o stovku navic. Tomu rikam tempo! Moc me tesi, ze tou jubilejni byla opet moje keska GCP0VX Cesovske valy.
Take moc gratuluji Bludickam ke zdolani dalsi geomety - jen tak dale, at vam to svetlo Bludicky i nadale hezky sviti smerem k ukrytum cachi a snadno tak nalezate i dalsi stovecky pixel.
Já se také připojuji ke gratulaci! Zrovna včera jsme s Dadanem na jednom z dalších neuspěšných pokusů o zdolání prokopské Voyage, kdy už na údolí padla hluboká tma, uzřeli spoustu bludiček se svými lucerničkami šmejdit v křoví okolo cesty. Nehledaly jste tam něco? [*-)]
Nicméně na Vašem výkonu je vidět, že jen tak zbůhdarma rozhodně nebloudíte. Přeji spoustu dalších hledacích úspěchů!