Gratuluji k opravdu vysokému číslu a děkuju za hodně krásných kešek z vaší produkce ![]()
A jejej, zrovna dnes jsem Bludičku potkal na lovu a díky ní jsem vlastně i cache Královský letohrádek našel rychleji. No a ona se nepochlubila… Tak tedy gratuluji touto cestou. Do litříku a tím zařazení mezi geoblázny do proslulého pavilonu PLB tobě i celému geotýmu chybí opravdu už jen krůček, čili před Vánocemi jsi s celým týmem naše
Tak ať nejen ta poslední stovečka do litru je plná skvělých zážitků při lovení.
Vsem Bludickam a Drakum a ostatnim v teamu preju hodne dalsi radosti z hledani krabicek
At se vam dari porad tak, jako do ted, to nasazene tempo je neuveritelne
Zdravim z Jicina