Bluetooth GPS

Zdravíčko, zajímal by mě Váš názor na bluetoothovou GPS “Navilock GPS Bluetooth Receiver BT-338”. Přemýšlím o koupi nové BT GPSky a rád se od Vás poučím.

to je ta se sirf III, ze? no ma byt dosti dobra a signal chytat temer vsude. Urcite bych ji bral

Lepsi momentalne nekoupis (jedine tu samou v jinem obalu, I-tec 339). Jinak potvrzuji, signal ma skutecne vsude … i doma polozena na stole mi chyta 7 satelitu … 60cs mi chyta 3, kdyz s ni ovsem vyjdu pred dum …

Lepsi nevyhazovat penize a koupit iTec 339, ktera je naprosto shodna po HW i SW strance, ale levnejsi.

Ceny uz jsou stejne (3000 bez dph), takze ber tu, ktera se ti bude vic libit … :wink:

… myslel jsem samozrejme Navilock BT-338 nebo Itec 339 … o jinych je bezpredmetne vubec uvazovat. (jedine snad Navilock BT-310T, ktera ma sice “jen” SIRFstarII/LP gps chipset, ale zase uz (jako prvni?) umi prijimat TMC, tedy informace o doprave a ve spolupraci s prislusnym SW (treba TomTom) upravovat navigaci podle aktualni situace (samozrejme az to u nas nekdo zacne konecne vysilat) …