Tak i tohle děvče dopilo svůj půllitr a nechala si natočit druhej. Jen ať tě to pořád baví, nerad bych tě nechával samotnou doma:-)
Tak stale cekam, jakou sis to vybrala shranku, tak doufam, ze nejakou TOPovskou deseti%. Gratuluju a zase nekdy v nakesce v HK ![]()
Gratuluju!! A hlavne si porad drz naskok pres Qnikem - at ma co dohanet!! ![]()
Mila 130021 udrzuj si od Qnika odstup - jinak by zpichnul. At te to bavi i v nasledujicim pullitru.
[color=blue]Blahopřejem, rozjelas to pěkně, tak ať se pořád daří…![]()
Ivo a tým [/color]