Bohuzel musim oznamit zmizeni kese GCTTQC. Jedna se jiz o jeji druhe zmizeni a tentokrat to odnesl GC, coz me mrzi nejvic[:'(]. V soucasne dobe uvazuji o zmene na micro a presunuti na jine misto, nebo o uplne archivaci, coz je pravdepodobnejsi.
To je opravdu mrzuté. Archivace by byla škoda, protože ji osobně
považuji za docela podařenou a vhodnou pro nedělní vycházku. Pravda
ukryt byl dost na ráně. Přimlouval bych se o přesun finálovky a třebas
i to mikro.