Brabenecz 500

Oznamuji, že Brabenecz dosahl magicke hranice 500keší. Gratuluji a přeji mu mnoho dalších úspěchů při dalších geovýletech. Také bych mu rád poděkoval za keše, které pro nás vytvořil, díky! Hodně štěstí

Páááni, ten se nezdá :wink: Takže vidím, že plán vyšel a Ferdové moc gratulují!!! Je to paráda a jen tak dál!

Samozřejmě také gratulujeme a jen tak dál

To je to krásné kulaťoučké. Moc gratuluji !!!

Teda chlape ty jsi za to ale vzal. Nedavno jsem ti gratuloval ke ctyrstovce. Takze posilame dalsi gratulace k teto pekne mete.

Super, Martine, gratulujem a zelam vela sil do skusok i geocachingu :)))

Zdravíme Martine a posílame velkou gratulaci… Pětikillčo je další velký přelom… :slight_smile:

M + 3

Dobra prace! Gratuluju. vojrou

Pripojuji se ke gratulantum a preji spostu dalsich peknych chvil s GC !!

Taky gratuluju!

Gratulace z jihu Moravy. Blahopřejeme.

Takové číslo se jen tak neodpouští. Ale teď vážně, ať to přibejvá !

osílám také velkou gratulaci, je to skvělé.

Krasne cislo, gratuluju a zaroven dekuju za cache, Asteris

Mno to je takovy hezky cislicko :slight_smile: 500 uz jen jednou tolik a mas tu 1000, to je pozitivni zprava ne? Mno a ta negativni je ze uz jsi 500 nasel, takze pri navratu na tu kes te uz neceka ta radost z nalezu, ale to se da prezit :smiley:

NBrother Adam

Martine, moc gratuluju. At ti to dal takhle pekne slape.

Gratuluji k te pultisicovce, je to takove pekne kulate cislo. Tak at ti to slape pekne dal.