Oznamuji, že Brabenecz dosahl magicke hranice 500keší. Gratuluji a přeji mu mnoho dalších úspěchů při dalších geovýletech. Také bych mu rád poděkoval za keše, které pro nás vytvořil, díky! Hodně štěstí
Páááni, ten se nezdá
Takže vidím, že plán vyšel a Ferdové moc gratulují!!! Je to paráda a jen tak dál!
Samozřejmě také gratulujeme a jen tak dál
To je to krásné kulaťoučké. Moc gratuluji !!!
Teda chlape ty jsi za to ale vzal. Nedavno jsem ti gratuloval ke ctyrstovce. Takze posilame dalsi gratulace k teto pekne mete.
Super, Martine, gratulujem a zelam vela sil do skusok i geocachingu :)))
Zdravíme Martine a posílame velkou gratulaci… Pětikillčo je další velký přelom… ![]()
M + 3
Dobra prace! Gratuluju. vojrou
Pripojuji se ke gratulantum a preji spostu dalsich peknych chvil s GC !!
Taky gratuluju!
Gratulace z jihu Moravy. Blahopřejeme.
Takové číslo se jen tak neodpouští. Ale teď vážně, ať to přibejvá !
osílám také velkou gratulaci, je to skvělé.
Krasne cislo, gratuluju a zaroven dekuju za cache, Asteris
Mno to je takovy hezky cislicko
500 uz jen jednou tolik a mas tu 1000, to je pozitivni zprava ne? Mno a ta negativni je ze uz jsi 500 nasel, takze pri navratu na tu kes te uz neceka ta radost z nalezu, ale to se da prezit ![]()
NBrother Adam
Martine, moc gratuluju. At ti to dal takhle pekne slape.
Gratuluji k te pultisicovce, je to takove pekne kulate cislo. Tak at ti to slape pekne dal.