Breberky #200

Davidovi se dnes úplně neplánovaně, úplně náhodně a úplně nečekaně ( on se určitě pochlubí rád, ještě že máme pravidlo vzdálenosti desetiny majle, co Davide [:D] ? ) podařilo dosáhnout další pěkné mety !!! Tak Davide, přeju i do dalších keší stejnou pohodu a chut, jako do těch ulovených, a těším se na další třeba pěší lovy s tebou !!!

taky se pridavam k prani, jen tak dale, taky se pomalounku priblizuju:-) btw dneska hosi jedu k vam;)

Pekny Breberosi, jen tak dal, ctvrtmilenium mas na dosah. Zalozim jeste par PPMemek na kterych jsi pravidelne mezi prvnimi a budes mit dalsi kousky.

Moc gratulací z Prahy, Davide. A jestli ty PPMka sází Pepin jen kvůli Tobě,tak prosím brzdi [;)] nebo budete mít za chvíli celý východočeský kraj zaplácaný “jednoduchými” mysterkami. [:D]

Člověk Tě chvilku nehlídá a Ty už zase někde lítáš po keších.. Alou domů.. [:P][:D]

Gratulace a pohodu do dalších lovů..

koukam jak breberky utikaji kupredu

tak at se jim dari

Take gratuluji k dosazeni druhe geomety a preji i nadale pekne ulovky a podobne skvele napady pri zakladani ala Labuti jezero [:)]

Tak at te sipka vzdy neomylne vede vpred!

Taky se pridavam ke gratulaci, a at ty stovky pekne pribyvaji [:D]

Gratuluji celemu breberky teamu k dosazeni jubilea, byt to nebylo planovane  [:D]  !! Jen tak dal !! Tesim se na dalsi vypecene kese z Davidovy dilny!