Brněnské podzemí: Zelný trh (video)

Pokud jste se nemohli účastnit eventu [cache]GC194CY[/cache], nabízíme vám alespoň krátký sestřih - http://video.google.com/videoplay?docid=134552252743347287&hl=en. Omluvte prosím horší kvalitu.

A Endíkům patří ještě jednou díky.

Díky za video, které mi skvělý event oživilo v paměti. A Endíkům také dodatečně děkuji za skvělou organizaci a výborný nápad!

Sjel jsem to hned včera večer a přišel kvůli tomu pozdě (do hospody :D) Na telekonference už začínám být alergický ale tuhle teleexkurzi jsem si opravdu vychutnal. Nemůžu být všude, tak alespoň díky moc za video!!! :slight_smile:

Moc zajimavy…diky