Brněnské smajlíky - 12.4. - výprava z Olomouce

Ahoj,
kdo by jel v neděli 12.4. zkusit odlovit Brněnskou sérii smajlíků (GC1NMAT, …)? Pokud možno z Olomouce nebo bych vzal někoho cestou. Případně se můžeme domluvit na eventu Sovinec.
Výjezd brzo ráno, ať stihneme co nejvíce :slight_smile:
Zatím mají zájem: tým VaderCz a tým Sakypaky

Tak že bych si udělal nedělní výlet? Bohužel musím makat na diplomce, takže si to kdyžtak ještě rozmyslím…

to vypadá na finiš, té diplomky :), držím palce.

To tam musíš jet, když víš, že jsem v Třinci.:frowning:

ach jo, je problém skloubit termíny, to víš že jsem si vzpomněl a hodně přemýšlel. Já mám další volný víkend až za měsíc, a stromy prý dostaly "zabrat" náporem dosavadních lezců, tož je potřeba rychle odlovit :wink:

Aha, tak právě proto počkám.

To zní lákavě, ale taky bych měl makat na diplomce :expressionless:

Tak co takhle Davide příští týden v sobotu 18.4.? Ty jsi dobrý opičák, s Tebou bych do toho šel. :slight_smile:

Pristi tyden bych se pridala.:wink:

Taky o tom uvažuji. Mohu se přidat?

Plus minus pár kačerů nevidím jako problém - pokud se na startu sejdeme (popřípadě domluvíme jinak. Ale jak jsem pročítal logy, chce to opravdu nějakého loziče, abychom se někde nezadrhli. A pro "výškové práce" je Cyklodav ten nejlepší člověk. :o)
Uvidím ještě jak se k tomu vyjádří.

zdravím, dnes jsem to prošel, za 7h včetně všech přestávek, lození není tak strašné, pokud budete aspoň 3, z nichž 2 pomůžou třetímu nahoru, tak to půjde :slight_smile: