neuvazujete nekdo o lovu v Brne jeste do konce tohoto roku ? Ja bych tam jel aspon na 2 dny (klidne i pres tyden). Stejne musim vybrat nejakou dovolenou …![]()
Jirka
neuvazujete nekdo o lovu v Brne jeste do konce tohoto roku ? Ja bych tam jel aspon na 2 dny (klidne i pres tyden). Stejne musim vybrat nejakou dovolenou …![]()
Jirka
14.-15.12. se tam chystam na tridni sraz a kesovani mam samosebou:D v planu. resp. je dost pravdepodobne, ze nekteri ex-spoluzaci teto droze jiz davno podlehli, takze bude mozna i nakej ten nocni huntingB)
budu se zrejme vyskytovat ponejvic v oblasti KrPole a Zabovresk, takze pokud tam v tyto dny budes, dej vedet, a klidne neco pohledejme ![]()
Uvažuju, je to ale stále ve stadiu hlubokých úvah a meditací. Ozvi se přes ICQ ![]()
Záleží na termínu.
Taky bych do toho šel. Aspoň na jeden den.
Taky bych se možná zůčastnil na jeden den.
Ahoj, jsem v Brně na školení 26. - 28. 11 a 29 jsem si dal volno na Antopos, Špilberk a staré Brno vůbec.
gm
Ahoj, taky se rád odreaguju před vánocema v Brně, je to pro mě pole zatím neorané, tak nahoď nějaký termín a jde se do akce;)
dovolenou si planuji na 10 a 11.12 (Po + Ut). Jeste to potvrdim. Budeme 2 a 2 mista ve voze budou. Je tedy potreba pocitat s prespanim v Brne.
Jirka
Tak se mnou počítejte na 100%, udělám si volno. Napíšu ti ještě po víkendu přez profil, teď jedu do Plzně, nebudeš tam náhodou?
Edit:(přez) koukám jaký tady píšu hrubky, nic si z toho nedělejte !!!
Pánové, kdybyste se nakonec fakt dohodli, že půjdete na brněnský kombajn tak byste mi mohli zavolat (kontaktů se na mě válí všude docela dost) a já bych vás instruoval, kde mi máte vyměnit logbook případně celou krabku…? Tady už reagovat nebudu, takže prosím mailem…
Ty jo to je zdechlost.
D:D
To mne vůbec nenapadlo a vše si poctivě objíždím sám. B)
Ty na to máš čas během dne. Já mám volno jen za tmy a ještě jsem zbitý jak pes ![]()
…jako fór dobrý ![]()
v Ceske Lipe je owner s podobnym pristupem a jeho kesu je docela vyhledavana. takze je dost mozne, ze i ty tvoje budou asi hodne popularni coz ?![]()
Ahoj chlape,
nejake logbooky bychom snad vymenit mohli, jen jeste nevim na ktere kesky se vydame. Momentalne resime mysterky a podle nich se budeme rozhodovat. Nemuzeme to ale delat pro desitky kesek. Napis seznam na kterych keskach by byla tato udrzba potreba udelat a neco vymyslime. Co kdybychom Ti obnovili Cerveny kostel ? (prave ji resime).
Jirka
Rádi a na eventu [cache]GC17K19[/cache] nás můžeš rovnou odměnit pivem.![]()
Já doporučuji velmi velmi populární cache od Mitáka
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=6ec03656-b274-474b-a9cf-3860fd070fb0
Pokud pojedete do Brna, tohle si nenechte ujít! Ale musíte mít dost času ![]()
chipoliny napsal/a:
Já doporučuji velmi velmi populární cache od Mitáka
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=6ec03656-b274-474b-a9cf-3860fd070fb0
Pokud pojedete do Brna, tohle si nenechte ujít! Ale musíte mít dost času
Jj, DHARMA není zdarma B).
Už kvůli tomu se tam možná vypravím…
taky bych jel.. ale z Budějc to mám k vám docela daleko ![]()
On to není fór, dneska zrovna mám večer možnost obnovit Červený kostel, ale bohužel nemám žádný materiál na krabičku (magnet, krabičku), takže to nestihnu zaopatřit ![]()