Brno Mafia Geocoin - nová česká mince

Vážení geocacheři,
dovolte mi představit nový geocoin původem z České Republiky. Jde o minci nechvalně známé organizace Brno Mafia, kterou mnoho z Vás zná díky její vypočítavosti, chamtivosti, honem za body, umístěním na předních příčkách geozávodů a policejních pátrání a u některých z nás i nepředstíraným sklonem k alkoholu a značnou uřvaností :slight_smile:

Mince jsou vyrobeny v limitované edici 250 kusů bez plánované dodatečné výroby. Vždyť už tato jediná série nás málem stála holé životy, protože jsme se nechtěně stali součástí přestřelky, když nás z čínské továrny hnali kvůli tomu, že jsme jim chtěli zaplatit sicilskými lirami :slight_smile: Nicméně bylo nám to k užitku a každá z mincí je díky této politováníhodné události poznamenána nádherným průstřelem.

Tato mince také oplývá nádhernou ikonkou, která bude lahodným zpestřením Vaší sbírky.

Pokud jste už minci stihli zakoupit při její premiéře na Vyškovském eventu, tak vydržte, ikonka bude aktivována co nevidět. Pokud jste zapomněli aktivační kód, tak připomínám, že kód je "mafia" (bez uvozovek).

Protože si na Vás peníze vybere na výpalném jinde, tak je tato 44 milimetrová mince k dispozici za levných 200 Kč.

Objednat si ji můžete např. na eshopu Geocacheshop.cz. Eshop bude mít mince skladem od pátku 31.10.

Pokud jste z Brna, tak mě neváhejte kontaktovat obvyklými způsoby (v tomto vláknu, mailem, přes ICQ,…) - můžeme se dohodnout na některý z dnů příštího týdne, dát si hromadné rande na nějaké keši a tam mince kupujícím předat.

Pokud byste se chtěli stát distributorem mince a odebrat množství v deseti a více kusech, tak mě kontaktujte mailem a můžem dohodnout lepší podmínky nebo barter za opium a whisky.

Capo mi navrhl předání zboží pod rouškou tmy někde poblíž Informatiky na Botanické. Navrhuji WiFiCaChE [cache]GC1H62K[/cache] popřípadě, kdyby se sešla parta fakt drsnejch hochů, tak na [cache]GC1FNZE[/cache] (nechce se mi v těch odpadcích přehrabovat samotnému B)).

V tom případě souhlasím s předáním na WiFiCachi v pondělí v 17:30. Kdo by se chtěl z brněnských famiglií přidat, tak napište sem. V případě, že by se v okolí objevili floydi, tak setkání zrušíme a naplánujeme jiný termín. V případě zájmu uděláme další termíny (např. čtvrtek).

chtel jsem objednat 2kusy, ale nejede jim poradne shop.. :frowning:

Už jede!

Omlouvám se ale hosting na kterém běží e-shop mne právě informoval e-mailem o prováděném upgradu na serverech.
Tak prosím o trpělivost, coinů je dostatek.

Pěkná mince, asi si jednu nechám poslat poštou :slight_smile:

Mel bych velky zajem o jednu minci, ale v Brne bohuzel jen presedam a neni moc casu si davat sraz u nejake cache. Neslo by koupeni a predani v nedeli od 17.30 do 18.00 hod na hlavasu ?? :slight_smile:

Sorry, ale tam mě nikdo nedostane :slight_smile: Musíš vymyslet něco jiného anebo využít eshop :wink:

Nemáš nějakého GC kompadre z Brna, který by ti minci převzal ?

9.11. asi budu v Brně kešovat, bylo by možné převzetí? :wink:

Nazdar, pokud se mi podaří během víkendu zjistit kde se nachází WiFiCache, tak bych se pro jednu minci stavil.

Tonda_BM: Myslel jsem tím startovní souřadnice, nikoliv finálové.

Czeko: V neděli to bohužel nepůjde.

Ale proč je tam ten krokodýl? To je hrozně gay.

Jak sou velký? :wink:

44mm

Barevná kombinace je antique silver / černá /bílá. Nejsem si jistý, jestli je to z fotek patrné.

Symbolem Šalingradu byla vždycky šalina a mačacia grcanica.

A kde to je? To Brno? :smiley:

Mno, rád se přidám na procházku okolo mít zamořených signály mnoha wifi sítí. :slight_smile: Počítám s po 3. 11. v 17:30 na výchozích souřadnicících WiFiCache.

To je mi sympatická mince! Tu musím mít! :slight_smile: V který bance, patro, č. trezoru jsou uskladněný? B)