Vážení geocacheři,
dovolte mi představit nový geocoin původem z České Republiky. Jde o minci nechvalně známé organizace Brno Mafia, kterou mnoho z Vás zná díky její vypočítavosti, chamtivosti, honem za body, umístěním na předních příčkách geozávodů a policejních pátrání a u některých z nás i nepředstíraným sklonem k alkoholu a značnou uřvaností ![]()
Mince jsou vyrobeny v limitované edici 250 kusů bez plánované dodatečné výroby. Vždyť už tato jediná série nás málem stála holé životy, protože jsme se nechtěně stali součástí přestřelky, když nás z čínské továrny hnali kvůli tomu, že jsme jim chtěli zaplatit sicilskými lirami
Nicméně bylo nám to k užitku a každá z mincí je díky této politováníhodné události poznamenána nádherným průstřelem.
Tato mince také oplývá nádhernou ikonkou, která bude lahodným zpestřením Vaší sbírky.
![]()
Pokud jste už minci stihli zakoupit při její premiéře na Vyškovském eventu, tak vydržte, ikonka bude aktivována co nevidět. Pokud jste zapomněli aktivační kód, tak připomínám, že kód je "mafia" (bez uvozovek).
Protože si na Vás peníze vybere na výpalném jinde, tak je tato 44 milimetrová mince k dispozici za levných 200 Kč.
Objednat si ji můžete např. na eshopu Geocacheshop.cz. Eshop bude mít mince skladem od pátku 31.10.
Pokud jste z Brna, tak mě neváhejte kontaktovat obvyklými způsoby (v tomto vláknu, mailem, přes ICQ,…) - můžeme se dohodnout na některý z dnů příštího týdne, dát si hromadné rande na nějaké keši a tam mince kupujícím předat.
Pokud byste se chtěli stát distributorem mince a odebrat množství v deseti a více kusech, tak mě kontaktujte mailem a můžem dohodnout lepší podmínky nebo barter za opium a whisky.





















