Který Brňák mě pomůže s keší? Děkuji předem. Potřebné informace (jména ulic) pošlu e-mailem.
[cache]GCQCN3[/cache]
Který Brňák mě pomůže s keší? Děkuji předem. Potřebné informace (jména ulic) pošlu e-mailem.
[cache]GCQCN3[/cache]
K čemu? tato cache je googlící a autor to moc dobře ví ![]()
No jo! Brno už mám pohromadě. Teď ještě Prahu, tam mě dvě indicie chyběj.
Prahu si hezky obejdi, googlící je jen brněnská část - podobně i u opačné cache Praha-Brno… v Brně.
ono to puvodne nebylo googlici, za to muze cmuchal ktery donutil nejmenovanou pani z brnenske nadace ci ceho co se staraji o brnenske pametni desky aby mu to dohleda ala dala na web.
ale nebudu predelavat kdyz mi slo poukazat na jednu konkretni pametni desku, ne?
Jojo Čmuchal je profík a ví, jak úspěšně mysterky řešit - už tenkrát mě to pobavilo, když mi to po mém odlovu adp. psal jako reakci na můj údiv, že to jde googlit ![]()
Budou se takhle na webu rozpitvávat všechny mysterky? Nestačil jako odpověď na Vančošiho výzvu soukromý mail?
Neboj Dane, on to adp. nijak u týto cache netají, že je googlící, jak je vidět i z jeho příspěvku či skoro ze všech logů. Kdybych věděl že mu to bude vadit, tak bych to zde neprezentoval, ale on sám mi tehdy ten příběh s Čmuchalem psal. Pitvání mysterek u kterých je způsob luštění tajný je samosebou nežádoucí a i já doufám, že k němu nedojde. Bohužel některé bookmarky oblíbených, jako třeba ten Destilův (Nejlepší cache mého geoživota odkazovaný na poklady.com), zcela některé mystery degraduje vypsáním postupu (např. Ztracená civilizace) a to je daleko horší- už s Milancerem jsme se kvůli tomu na Čertově Stěně na Destila mírně řečeno naštvali…