Byl to nějaký kačer? VIDEO: Provozoval výlety do podzemí Brna, teď spadla klec - Novinky
Silně pochybuju.
Toho člověka znám a pokud vím, tak se geocachingu nevěnuje. Svoje aktivity zaměřuje hlavně tímto směrem www.agartha.cz.
Když do brněnského podzemí, tak jedině takhle, [cache]GC194CY[/cache].Průvodce p.Svoboda nám právě o tomhle nebezpečí říkal.Kamery jsou všude.Oficiální cestou je to zdlouhavější ,ale bez asistence policie.