Bronzmukl a Letohradek

nabizim k adopci cache Bronzmukl GCT686 a Letohradek GCTEJF.
Cache jsem zakladal kdysi davno ve snaze rozcachovat Brno tradicnimi cachemi, v soucasne dobe nekolika nalezu denne nemam ani teoretickou sanci udrzovat.

Neberu (páč jsem ze SZ Čech) , ale jen podotýkám, že Bronzmukl se mi líbil.

Vzhledem k tomu, že Bronzmukl jsem nalezl jako druhou keš vůbec první den svého kešování a mám to velice blízko k mým HC, tak se hlásím a rád adoptuju!

rozdavas kese, abys mel vic casu na kombajnovani, co? :wink: :smiley:

jasne, hodlam radikalne navysit pocet tydne nalezenych cachi ze dvou na tri

bronzmukl predan

Děkuji adp. za důvěru, slibuji, že se budu o keš starat dle mého nejlepšího vědomí a svědomí :smiley:

Co nejdřív budu enablovat!

Já bych kdyžtak klidně adoptovala ten letohrádek - pokud tedy není vážnější zájemce :slight_smile:

adopcni formular zaslan

Tak adoptováno. Moc děkuju i za výpomoc s adopcí. Budu se o ni starat jakoby byla moje vlastní :). Dneska nebo zítra ji dojdu dát novej logbook :).

diky za adopce
at prinasi cache spis radosti nez starosti
co melo byt vykonano vykonano, uzaviram vlakno