nabizim k adopci cache Bronzmukl GCT686 a Letohradek GCTEJF.
Cache jsem zakladal kdysi davno ve snaze rozcachovat Brno tradicnimi cachemi, v soucasne dobe nekolika nalezu denne nemam ani teoretickou sanci udrzovat.
Neberu (páč jsem ze SZ Čech) , ale jen podotýkám, že Bronzmukl se mi líbil.
Vzhledem k tomu, že Bronzmukl jsem nalezl jako druhou keš vůbec první den svého kešování a mám to velice blízko k mým HC, tak se hlásím a rád adoptuju!
rozdavas kese, abys mel vic casu na kombajnovani, co?
![]()
jasne, hodlam radikalne navysit pocet tydne nalezenych cachi ze dvou na tri
bronzmukl predan
Děkuji adp. za důvěru, slibuji, že se budu o keš starat dle mého nejlepšího vědomí a svědomí ![]()
Co nejdřív budu enablovat!
Já bych kdyžtak klidně adoptovala ten letohrádek - pokud tedy není vážnější zájemce ![]()
adopcni formular zaslan
Tak adoptováno. Moc děkuju i za výpomoc s adopcí. Budu se o ni starat jakoby byla moje vlastní :). Dneska nebo zítra ji dojdu dát novej logbook :).
diky za adopce
at prinasi cache spis radosti nez starosti
co melo byt vykonano vykonano, uzaviram vlakno