Bronzmukl out of order

Cache ztracena, obnovim pri pristi navsteve Brna na puvodnim miste.

Možná by nebylo od věci použit o něco menší krabičku (nejlíp hranatou o velikosti cca dvou tužkových baterek), aby to pojmulo fakt jen namáčknutý logbook a možná i tužku. Vím že je to velice pěkná představa, protože sám nevím kde takovou krabičku sehnat (byla například použita v sérii Šipka) - nemáte někdo tip ???

Krabicka od male soupravy na lepeni velodusi. krabicka od tic-tacu. krabicky od sperku. no miliony krabicek, staci trochu fantazie. a ze nebudou vsechny idealne vodotesny? to neni ani ta na sipce… a mame igelitovy pytliky dovnitr i zvenku, nez nekdo vymysli neco lepsiho… ne ? :slight_smile:

krabička od malé soupravy na lepení veloduší - nic takového neznám - mohl bys ji vyfotit a poslat mi to ?

krabičky od šperků - ty už jsou skoro tak velké jako klasická filmovka

krabička od tictacu - výborný nápad, už jsem dlouho žádnou nekoupil, ale asi to brzo udělám, jen doufám, že z ní půjde logbooku dobře vytáhnout.

Právě ta krabička od tictacu by na onom míst byla zevšeho nejmíň viditelná - právě kvůli placatosti, popřemýšlej o tom.

Bronzmukl opet v provozu. Dape, diky moc za obnovu!

není zač. Mělo by to být na svém místě. dape.