Bude zase posílání příspěvků na e-mail?

Bude zase posílání příspěvků na e-mail?

Dole pod každým vláknem je "Téma sledovat", což by mělo takto fungovat.

A bude i to globální zapnutí, aby mi to zase posílalo ze všech vláken, včetně nově vznikajících?

Bohužel tato funkce není v systému obsažena. Pokud vás bude víc, budem to nějak řešit. Zatím dáváme k ledu…

Libila by se mi alespon volba, aby se zaplo ‘tema sledovat’ kdykoli do tematu odepisu. Nejak jsem si na to u ostatnich for zvyknul.

A taky by neskodilo v seznamu ‘Moje temata’, (ale treba i v jinych seznamech) videt, ktera temata sleduji (abych si mohl zpetne pozapinat vsechna ‘Moje temata’ co se mi nezacla sledovat automaticky).

souhlas.

Připsáno na seznam "Co udělat když není co dělat". Pokud se přihlásí dostatečný počet zájemců, zvedne se priorita.