Poslední týdny tempo růstu “zakešováni” Česka neustálé vzrůstá, jsem zvědavej kolik budeme mít keší koncem roku 2004. Sám to odhaduju na něco mezi 350 - 400 kousky… Co si o tom myslíte??
tazko povedat, teraz v lete to fici, potom to bude trosku slabsie a obmedzene len na vikendy. Ale pocet geocacherov narasta, takze tych 350 by sme snad dosiahnut mohli, nie?
Tipnul bych si trochu mene - 316 (pocitano jako cache zalozene do 31.12.2004 vcetne). Ale je to prijemne tema… ![]()
To bude asi docela dobry odhad. Jeste ze mame statistiku. Kdyz se do ni zadivam, zjistuji, ze je zhruba 25 stabilnich cacheru a 10 novych. Prumer na jednoho je asi 5 zalozenych chache a koeficient zakladani odhaduji tak na 0.02 x 20 (vikendy) vychazi tedy do konce roku jeste 70 cache + dnesnich 240 takze jsme na cisle 310. To je muj odhad.
Zdendo 310 to uz je muj odhad..
a ten nedam, sam mam malo :-))) zbyva 309 nebo 311 :-))
V tomto směru jsem skeptik a odhaduju to na max 300, takže typuju 295. Očekávám, že současný boom je jen dočasná (sezónní) aktivita a počet nově zakládaných schránek se bude snižovat. Taky mám pocit, že teď vzniká víc složitějších cachí (multi), takže i to zakládání je náročnější a projeví se to na počtu nových schránek. Takže 295.
Tak i ja uz mam prohadano a rucnik leti do ringu 3 mesice pred vyprsenim lhuty. Ale jakou z toho mam radost!
Tak uz to mam taky prohrany. 327 uz padlo. Ale je to prijemna prohra ![]()