bug ve zobrazení na gc.com

Mám nějakého vejra (doma, v práci na stole i na noťasu… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ) nebo něco blbne Groundspeaku?? Nezobrazují se mi dnešní logy (Today) v seznamu keší, typický příklad je dnešní Jubilejní 1981 kde se hned na první straně Czech Republic ukazuje keš stále panenská ačkoli jsou tam již dva logy… IE i Firefox dělají to samé…

M.

No já jsem na tom stejně. Není tam ani datum, ani fajfka. :frowning:

už je to OK…

Já tam logy mám, alespoň tedy před chvílí jsem měl.

Tak mě neplaš :))

Jo. Koukám na to. Ono to dnes nějak vice zlobilo. Dopoledne jsem se na gc.com vůbec nedostal.

obcas se to stava - rek bych ze to je distribuovanosti celeho systemu a cachovanim stranek na strane provozovatele… u TB se to stava celkem casto - aspon u me =)