Mám nějakého vejra (doma, v práci na stole i na noťasu… ) nebo něco blbne Groundspeaku?? Nezobrazují se mi dnešní logy (Today) v seznamu keší, typický příklad je dnešní Jubilejní 1981 kde se hned na první straně Czech Republic ukazuje keš stále panenská ačkoli jsou tam již dva logy… IE i Firefox dělají to samé…
obcas se to stava - rek bych ze to je distribuovanosti celeho systemu a cachovanim stranek na strane provozovatele… u TB se to stava celkem casto - aspon u me =)