bugy na gc.com

Nevím jestli se mě to zdá, ale myslím, že se špatně počítá počet nálezců u keší. Když keš našel jeden člověk tak tam ten smajlík není a naskočí tam až ji najde druhej, ale s jedničkou. A pokračuje to i dál a pořád o jednoho míň.

Druhá věc je, že se v obrazovce My Friends nezobrazuje počet Hidden keší, furt tam je nula.

Vidíte to taky tak?
Pokud ano, mohl by to někdo nahlásit na správné místo?

Tahle chyba je tam od začátku. Asi se to počítadlo updatuje jen čas od času.
Já používám skript "GC true Totals" do Greasemokeyho a ten ukazuje pořád dobře ;).

Já mám problém s Google maps na gc.com (na foru gc.com mi nikdo neodpověděl). Není to nic hrozného, ale je to otravné :

po jejímotevření na mě vyskočí okno "Log" , kde jsou nahoře tlačítka Clear a Close a pod tím různě dlouhá zpráva v jednotném formátu, teď např:

11:46:30:640Image Owned Error: TypeError: x has no properties
11:46:30:687Image Found Error: 16
11:46:30:687Image Found Error: TypeError: x has no properties

tušíte ?

Nějaký starší Internet Explorer? Mě to chyby nevyhazuje nikdy, ani ve Firefoxu ani v IE (teď zrovna testováno na nějaké verzi 6 32bit i 64bit)

Firefox 2.0.0.6 :frowning:

IE 6 to samé

Řekl bych, že je chyba na poslední míli. Což takhle nějaký firewall, snažící se blokovat reklamy ?

Tím to asi nebude, stává se mi to občas také (ve FF) a žádný firewall nemám (ani u poskytovatele).

Mne to hazi chybu jak ve FF2, tak i v IE7. Zajimave je, ze to tu chybu vyplivne jen pokud je clovek prihlasen. Kdyz tam vlezete neprihlasene, tak se chyba nekona.

takto to vypadá (zdá se že to produkuje nějaký skript přímo na gc.com, firewall bych v tom nehledal)

Dela to pravdepodobne mnoha lidem, i mne. Ja to neresim a vzdycky stisknu tlacitko Close. Firewallem to nebude neb mi to dela doma i v praci, na FF i na IE.

Přesně tak…dělá mi to taky…je pravda, že mě to štve, ale pořád marně tajně doufám, že o tom vědí a opraví to..

No sice tomu moc nerozumim…ale myslim ze to chce nacitat obrazky pro nalezeny a zalozeny kese…pak to zjisti ze ses BM a ukaze ti to kulovy;)

jo přesně to co to dělá Fénixovi mi to dělá taky (Firefox 2.0.0.6) Taky to odklikávám jak pablb…

Koukám uživatelů rozumných a kvalitních prohlížečů je docela dost B)

4Sweney - i BM vidí nalezené vs založené, v tom to není

no a hlavne to dela jen kdyz se na strance vyskytnou moje nebo mnou nalezený keše jj FF2006:D

Jo FF:IE = 48:43

http://www.toplist.cz/stat/?menu=64&kdy=dnes&n=84915
Geocaching totiž provozují rozumný lidi ;)B)

Mně to dělá také a zatím nemám ani žádné své keše. IE 6.1 SP1

už tomu přestávám věřit, tuplem pokud to nedělá každému :frowning:

Tomu, že to dělá jenom BM když má zobrazit jinou ikonu pro již nalezené bych celkem věřil. Mě už to nedělá dost dlouho, že by od té doby co nejsem bm?

A k tomu počtu nálezců, nemyslím si, že by to bylo tím, že to počítá jenom jednou za nějakou dobu. Hnedka po dlaším logu se totiž číslo zvedne o jedničku.

mrkněte třeba sem
[gc]GC15DG9[/gc]
a sem
[gc]GC158JP[/gc]
ať není náročný to sečíst :wink:

Já jsem BM, že by bič na BM ? :expressionless: