Ahoj,
zitra vyrazim do oblasti Ralska, cilem je odlovit multinu zanikle vesnice. Jdu pesky a zatim sam, takze pokud se nekdo chce pridat, je vitan.
Fory tel. 732 163 807
Tak to štastnou cestu a hodně úspěchů ![]()
Bez kola se to nedovedu ani představit ![]()
Jo, to bych mohl doplnit, ze se jedna o vicedenni vylet se spacakem, nehodlam to probehnout za jeden den:)