Bxhomaci 200 :)

Gratulujem Bxhome teamu k dosiahnutiu jubilea a prajem vela stastia a energie do dalsieho hladania :)))

Gratuluji Zdenku a Tome k uz nalezenym a protoze posledni dobou pribyvaji na vychod od Prahy dalsi a dalsi kese, preji vam hodne peknych dobrodruzstvi pri jejich hledani.

Take se pripojuji ke gratulacim. Jen tak dal a brzy dalsich 200 :slight_smile:

Celý dape team se rovněž připojuje ke gratulaci k tak významnému jubileu. :slight_smile:

Jen tak dál!

Tož kurva to by bylo, abych BXhomeumáku, či jak se to píše, nepopřál. :-))
Všechno nej do další 200 :slight_smile:

Groula

Zdeňku a Tome, RexoTeam Vám přeje do dalších mnoha dvoustovek neutuchající nadšení a spoustu krásných zážitků.

Vsem gratulantum dekujeme za pekne prani k 200 kesovemu jubileu :-)) Budeme se snazit v ramci nasich moznosti tu “geokaaru” postrkovat zase kapku dopredu! Vzdyt je to jen zabava a taky zajimava poznani :slight_smile: Z+T+J

Trochu pozdě ale přece, posílám uznalé poplácání po zádech. :slight_smile:

Nezapoměl jsem na vás, gratuluji! Jen tak dál! Jedla

Tez se pripojuji ke gratulaci, na Vysocine je to uctihodny vykon.