Bysicky GCT0JA

Jak jsme jiz avizovali, presunuli jsme dnes kes do trochu kulturnejsiho prostredi. To puvodni v dobe vzniku vypadalo idylicky, ale v jarni bujne vegetaci a odpadky objevivsi se po odtatem snehu, se nam vubec nelibilo. Bohuzel za komary nemuzeme, ti jsou letos vsude. Zmeny jsou jiz na gc.com. Kdyz uz jsme byli v udrzbarskem, tak jsme jeste vymenili logy za ciste v Poustevne sv. Vaclava