C.I.T.O. Víkendovka v Jizerkách

Ahoj Prazaci,
premyslim o CITO eventu v Jizerkach, mam ale trochu problem s dopravou z Prahy. Nepojede tam nekdo? Na benzin samozrejme prispeju.

Co autobusem z prahy a vlak na misto jezdi kazdou hodinu. (jako nouzove reseni to staci, za1.5 hod ses tam)

Ok, neni to sice uplne to, na co jsem se ptal, ale budiz. Pro ty co nemaji okoli eventu zrovna v maliku. Cilova stanice je Oldřichov v Hájích.