Kešku jsem adoptoval a obnovil v původní velikosti na původním místě. Uvidíme, zda (jak dlouho) vydrží. Prosím o dískrétní přístup při vyzvedávání. Lovu zdar!
Sypu si popel na hlavu, ze jsem nebyl schopen to obnovit sam, nastesti se nasla dobra duse, ktera cache adoptovala. Diky!
:-)))