Je stále více případů, že jsou vyrabovány keše nebo jen zcizeny GC a TB. Poslední případ v našem region - zmizela keš Kamencové jezero, kde byl TB diabetic… Bylo by možné zřídit virtuální keš, kde by zcizené nebo zmizelé tracovatelné předměty byly zalogovány a tím skončily svoji misi?
Ja bych rekl ze timto prikazem udelas to co chces: Mark item missing - oznac vec za stratenu - posle coin do uknow location, neznamej lokality - mozes to urobit Ty alebo majitel cache, kde sa nachadza, v pripade jeho zmiznutia.
Bavili jsme se o tom vcera po DNI..ja mel na mysli neco jako GCH8F6,GCHGX5 nebo GCREP7…
TB hritovu bylo sveho casu docela hodne. Ted uz se na ne Groundspeak nediva moc nadsene a zakladani novych durazne nedoporucuje - coz v praxi znamena, ze cache s takovym zamerenim reviewer nebude chtit pustit do sveta.
Funkce 'Mark bug missing' je ale asi dostacujici, a vlastne i presnejsi. Ztraceny TB je skutecne v 'unknown location', nikoliv v nejake symbolicke hrbitovni kesi...