Někdy mezi 24. březnem a 1. dubnem zmizela ze sveho úkrytu cache Na staré trati. Pokud ji někdo v tuto dobu hledal a nenašel, omlouvám se mu. V nejbližší možné době ji obnovím a nechám o tom zprávu zde.
Tuto kešku jsem už objevil, ale chtěl jsem tam jít zrovna teď o víkendu s kamarády, kteří jsou v geocachingu úplnými nováčky (tedy ještě více, než já).
Nechápu, kdo to mohl udělat... někdy zůstává rozum stát...