Cache Podebrady (GCH2CB - The spa / Lazne)

Obavam se nejhorsiho. Labe je uz moc vysoko a nastava cas se rozloucit s dalsi keskou:-(

Zatim to jeste neni potvrzeno.

Cache je zatim zablokovana.

Jestli se najde nekdo v okoli Podebrad a muze podat zpravu o stavu Labe, budu jen rad.

Milane zkusim tam zajet, ale obavam se, ze je pozde. Mrzi me, ze jsem si na to nevzpomnel driv a nezachranil ji. V Brandyse je Labe jiz dva dny venku, tak si myslim, ze je pozde. Dam ti vecer vedet.

Dik moc. To ze je pozde jsem predpokladal. Na strankach CHMI je Labe +3,4m :frowning:

dnes poobede som isiel po Karlovom moste, este 20 cm a voda sa dostane k pripravenym barieram. UI1 je zatial pod vodou len zcasti, snad sa to zastavi a zacne klesat…