Cache

je možné založit cache jen jako log book ukrytý někde ve skulině zdi nebo tak nějak?

myslim, ze ano - mnohe mikro su vlastne len puzdrom pre logbook. Ak mas take miesto, kde puzdro nie je potrebne, tak v pohode.

Teoreticky urcite, ale jeden takovy experiment jsem videl a nedopadl vubec dobre. Ani ve skuline kam neprsi neni uplne sucho, staci nejaka mlha a logbook vlhkost nasaje. Kdyz ho nechas jen v igelitovem sacku, ten se prodre tak po druhem vytazeni a zpetnem ulozeni. Nemluve o silenych mysich a podobnych stvorenich, ktere jakoukoliv igelitku s chuti nakousnou, pripadne uplne rozcpuji na kousky (jiste to temer kazdy nekdy videl u igelitek obalujicich cache). Nejaka pevna krabicka ma sve prakticke opodstatneni.