Cacheman 2000

Blahopřejeme zástupci žákovské generace geocacherů k nalezení dvoutisící krabice. Už jsem jednou v této diskusi kladl řečnickou otázku a dnes ji opakuji : Kolik bude mít teno kačer bodíků, až dosáhne našeho seniorského věku? Pokud jej to nepřestane bavit, bude to jistě astronomické číslo. Takže cachemane blahopřejeme a přejeme mnoho dalších pěkných zážitků a spoustu dalších nalezených krabic.

Moc gratuluju k tak úctyhodnému číslu! Chodíš vůbec někdy taky do školy???

Tak gratulace do Polabí letí i z Prahy. Moc a moc gratuluji, no a samo i Šárka a kluci. Koukej připravovat to Holandko, ať se tam odsud vrátíš s třítisícovkou;):smiley:

Gratuluju, jsi šikula.

Také se připojuji k velké gratulaci a dosažení další pěkné mety.

Cacheman 2000

Zdenda s Wendy oči poulí.
Vždyť není dne či hodiny,
když je děda nehoní,
dbají-li cti rodiny.

Samé krabky, samé body,
od večera do rána.
Co s tím dědou uděláme?
Pošleme s ním Cachemana!

Vyraž, synku, s dědou na lov,
zabav toho staříka.
A jestli se ti zadaří,
přivez domů bodíka.

Táto, mámo, spolehni se,
najdu nějakou presto pronto.
Jenže body připíšu si
na své vlastní tučné konto.

Cacheman s dědou nezahálí.
Hledá, čmuchá, loguje.
Na úkryty on je machr
ve statistikách boduje.

V Staré Lysé na začátku
chceš-li, klidně na konci,
geosklizeň logují teď
Hillaryho potomci.

A ejhle, synek! Že malý pívo?
Než slunce vstalo za jitra,
museli dřív oslaviti
nejmladšího dvoulitra!

Tož juchaj synku,
Ať se i dál dobře hledá!
Snad to půjde, vždyť znáš dědu.
Luští, smejčí, pokoj nedá.

Chlape trochu s opozdenim ale preci ti moc gratuluji k prebehnuti dalsi velke hranice ve tvem geozivote. Uz se tesim na to az bude jednou PaBa stary dedek o holi a ty kolem nej profrcis k metam, ktere si ani nedokazu predstavit. Tak at se porad dari.