Halo, halo! Hlasim, ze na moji kesce doslo ke skvele udalosti a sice k odlovu 800 kesky u perspektivniho (a pevne tomu verim, ze i jisteho budouciho) vedouciho naseho GC peletonu. Kesky mu pribyvaji rychleji jak leta a tak neni jeste porad mozno si s nim dat oslavneho panaka. Ale hlavne at ho to porad bavi a at porad prohani dedu kdyby zacal nahodou lenivet. Chlape posilam ti velikanskou gratulaci od Slajsu & Tucku !!!
Uz jsem chtel otevrit vlakno, ale Bentley byl rychlejsi. Co dodat? Hon dedu, at neusina na vavrinech. Jinak za chvili budes muset tahnout ty jeho ![]()
Hillary bude cachovat aj na vozicku, ale tlacit ho bude Cacheman :))) Gratulujem (k tej osemstovke) :)))
Mylně jsem se domníval, že Olymp je výsadou dospělých. Vidím, že opak bude brzy pravdou a tak je to správné a tak to má být. Už delší dobu je nám jasné, že s mladými nemůžeme držet krok a tak se budeme ze všech sil alespoň snažit neztratit stopu. Blahopřejeme.
Perfektni! Za chvili me dozenes!
Velká a upřímná gratulace letí zpod Ještědu! Hodně štěstí a zdraví v novém georoce a ať klíšťata zapomenou na Tvou existenci! Nashledanou u kešek.
nojo, to abych si poridil dalekohled, abysme te neztratili z dohledu. :)) moc gratulujeme, at ti to slape a nachazi.
Dynastie se může pyšnit perspektivním následníkem trůnu. S obdivem sleduji jak stovky přibývají. Blahopřeji.
Hezky, koukam, ze deda se pomalu muze zacit bat o svuj post
Gratulace velika, ve skole at to utika a muze se zas kesovat ![]()
Teda, chlape, koukám, že na Geo-aprílu to bude kolem tisícovky. Tam si Tě teda podáme :).