Cacheman_cz 400+

A mame tu nejmladsiho ctveraka!

Gratuluju do Lyse a dekuju za polabske kesky. To se to hleda s takovou potrhlou family … :o)

Velka gratulace od Slajsu & Tucku !! Skvela prace a verim, ze podpory celeho vaseho tymu dojdes k metam nevidanym !!

Sice trochu opožděně, ale i tak gratuluji malému velkému cachemanovi Cachemanovi. Při tvém věku je to obdivuhodné číslo. A jsem přesvědčen, že v době, kdy tuto gratulaci píšu, tak jich máš určitě o 30 více :)) A tak vzhůru k té kulaté pětistovce.

To se to loví, když má jeden takové vstřícné zázemí. Ale dost už závisti a velké přání ať je tady co nejdříve ta kulatá pětistovka.

supr Cacheman, pozdravujem na sever a nech sa dari aj dalej :slight_smile: