Cacheman_cz má 700

Cachemane, upřímně Ti ještě jednou gratulujeme k dosažení úctyhodného počtu a přejeme Ti, a’t Ti tahle láska hodně dlouho vydrží!!!

Připojuji se k přání dalších úspěšných lovů, ať brzy trhneš V&F Family. :o)

Já ti taktéž moc gratuluji. Ale jakto, že jsi s tím nepočkal na neděli??? :-)) Mohlo se slavit o to více. Takhle jich určitě budeš v neděli mít ta 720 ;-)).

Pekna jizda, jen co je pravda :slight_smile: Gratuluju!!

klobouk dolu, za chvili tu mame nejmladsiho tisicovkare. gratulujeme

Taktéž se připojuji ke gratulantům.

Chlape to je mazec !! Pekne ti to naskakuje a doufam, ze za chvilku strcis do kapsy i dedu !! Moc gratuluji !§

Dekuju vsem za prani a za vase hezke kesky.

Jejda… u Tebe to clovek taky uz nestiha sledovat :o) Tesim se az budu moci v nedeli gratulovat osobne :wink:

Blahopřejeme k úžasnému číslu. Vzhledem k věku jubilanta mne jímá závrať při myšlence, kolik krabic bude mít nalzeno v době, kdy dosáhne mého věku. Přejeme mnoho dalších úspěchů.