Mam nesmely dotaz. cachemapa je vyborna vec… jen uz jsem si parkrat rekl, ze je skoda, ze konci hned na hrancicich… kdyz bydlite kousek u kraje CR, mate spoustu zahranicnich, treba u mne rakouskejch, cache bliz nez lecktery cesky… ale taky mate tendenci na ne zapomina, protoze na cachemape nejsou, a pres .com uz to tak mile prehledny neni
to je tedy muj nesmely dotaz, jak slozity by bylo zaridit, aby ukazovala jeste treba dvacet tricet km pas kolem hranic? jestli se pouziva nejaky vypis podle statu, tak by to asi moc jednoduchy nebylo… ale treba nejak… co? :))
I mně by se to líbilo, taky to mám do Rakouska leckdy blíž. Koneckonců jsem tam už jednou lovit byl. Já znám jen stránku slovenskou na www.geocaching.sk kde je také mapa, nicméně ta česká je lepší protože ukazuje i o jakou cache se jedná. Pro Rakousko si nechávám cache vyhledat podle souřadnic, ale není to ono. Ví někdo víc, nebo to lze snad dát do české mapy ?
Co zkusit mapy na
http://www.geocache.at/index.php?page=cachemap
nebo
Good idea ! Díky za log.
:)) tak jsem se podival na ty rakousky mapy. je to rozdeleny podle regionu, takze ja okouknul Niederoesterrreich, ktery mame za humny. no a tam koukam, maji to tam jak jsem rikal, ovsem ze sve strany. “jejich” mapa ma prekryv k nam, a to docela daleko, napr. co se tyce znojemska, jsou tam vsechny vranovske, znojemske, a az tak nahoru jako je 49/16 nebo BlackBox … / vcetne indikace novych cache! no jo, zase nas ta kapitalisticka cizina v necem predbehla :)))
od 1.9. opat funguje Buxleyho geocashing waypoint - tiez dobry zdroj map - tu je napr. CR:
teda geocaching waypoint ![]()