cachemapa

vypada to ze dneska bohuzel bude nepouzitelna cachemapa. pokusim se s tim co nejdriv neco udelat. diky za trpelivost.

nakonec to nebyla jen cachemapa. tak dlouho jsem odkladal, az mne pul roku stara beta databaze dneska donutila preinstalovat cely web na aktualni ostre verze. proto jste mohli mezi jedenactou a pul jednou videt jen prvni stranku a vic nic.

ted uz by melo vsechno bezet. pokud si vsimnete neceho neobvykleho, zkuste mi sem napsat nejakou poznamku, prosim.