Ahojte kolegovia,
chystame sa s manzelkou na mensi vylet do Prahy a chcel by som vas preto poprosit o par typov na nejake pekne kesky, na ktore by sme sa mohli orientovat - vidiet nieco pekne v meste. Viem, ze to nie je lahke, takze dakujem za cokolvek.
doporucuju jako zaklad dandrovu Royal Road [cache]GCXJRY[/cache] - aneb kdo vynecha tuhle, nevidel historickou prahu :D. protahne vas centrem a urcite pujdete kolem nekterych dalsich kesi z bookmarku
jeste koukam, ze tam matymu chybi
multina po centru Domovni znameni [cache]GC1CEB8[/cache] - smeruje ze Stareho mesta na Malou stranu
[cache]GC18TGC[/cache] - dalsi multina po Starem meste
uvedene kesky jsem pridal na bookmark. Nevim, jestli tam mam dat i Prague Architecture mysterky - kameny zvon a vlad. sal. Ale asi jo. Docela pekne se ten seznam rozrusta
Seznam bookmarku existuje jenom v jednom vlakne ve foru, ale zrovna dnes me napadlo ze ho zpracuju do wiki. Domluvim se s adminama a zacnu na tom pracovat. Mam nejakou ideu tak snad to vyjde
no jenze data pro vypocet souradnic nejsou v angl. listingu, a tezko rict, jestli jsou nekde na webu a jestli jsou spravne. Snazim se bookmark drzet na nejake urovni-angl. listing, jasne souradnice, pekna mista, s evince atd. Takze kdybys mel jeste nejaky tip…
ja jsem v anglictine koukal jen na 1 a tam jsou
no mrkni na tohle - http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=1d1ec3bd-7b05-4917-9245-4b0e4dc775cb - to je muj neverejny - narval jsem jich tam neco pres 40. kdyz se ti neco bude zdat vhodne, zarad to i na svuj. pokud jsem se nekde nesek, tak to by to prave mely byt v anglictine, slusna mista v centrum ci na okraji centra atd
dejte mi tak tejden a bude i anglicky listing k #2 - Vladislavskemu sálu, holt jde mi to pomalu a taky uz trochu pracuju na ctvrty ze serie, ale nerad bych neco uspěchal.
Je mi jasny, ze dat keš na Prazsky Hrad bez anglickyho listingu je skoro zločin. Ted mi akorat hlasil Numira, ze ji vcera nenasel, snad jeste drzi, nikdo potom se nelogoval, nerad bych, aby zmizla tak brzo, misto se mi na ni totiz docela libilo, vesla se tam velka krabicka