Ahoj,
za par hodin odlitam do Holandska a pristi vikend bych rad odlovil Call from Komorany to Zoetermeer! … respektive jeji holandskou verzi.
Predbezne jsem domluveny s darkem a Geo.Benediktem (60:40 pry
) … ale jestli vas bude vic, nebudeme se bat vlka nic.
Zacatek by byl v nedeli 16.3. nekdy pred polednem (at brnaci stihnou dojet do Komoran).
Dejte vedet, jestli se nekdo prida 
Sutech
2
Předběžně hlásím, že bych se přidal - nemít tuhle kešku je jako nebýt správným cacherem 
tez bych se predbezne prihlasil ze bych se pridal…uz si na tuhle cache brousim dlohou zuby a tohle vypada jako dobra prilezitost…
Taky bych o ní stál - bydlím kousek a na ty předchozí termíny jsem neměl čas ;).
c.jirin
5
Jako modřanák bych také rád měl tuto keš a pokud mi do toho nic nevleze,rád se připojím. 
Tak, na navrh Brnaku i nekterych holandanu bych stanovil zacatek na 13:00
moje firemni cislo, ktere budu pouzivat je +420 737202927 …
Vyhovuje vam cas?
bertlak
8
Nabídka zajímavá. Zkusím se také připojit. 13:00 OK.
marekl
9
Tak to vidíme na brněnský zájezd: jestli nebude hnusně. Já, Anička, Dark, Benedikt a Marge.
To zas bude mini event
ale čim víc, tim líp
Chtěl bych se také připojit, snad mi to vyjde..
Koukejte vy dva ještě pěkně agitovat na [cache]GC15ZMP[/cache]…
Cejda
13
nevím jestli to klapne, ale zkusíme dorazit;)
výzva je to zajímavá zkusím dorazit 13:00 je OK