Call from Komorany to Zoetemeer

Ahoj,

za par hodin odlitam do Holandska a pristi vikend bych rad odlovil Call from Komorany to Zoetermeer! … respektive jeji holandskou verzi.

Predbezne jsem domluveny s darkem a Geo.Benediktem (60:40 pry :slight_smile: ) … ale jestli vas bude vic, nebudeme se bat vlka nic.

Zacatek by byl v nedeli 16.3. nekdy pred polednem (at brnaci stihnou dojet do Komoran).

Dejte vedet, jestli se nekdo prida :slight_smile:

Předběžně hlásím, že bych se přidal - nemít tuhle kešku je jako nebýt správným cacherem :smiley:

tez bych se predbezne prihlasil ze bych se pridal…uz si na tuhle cache brousim dlohou zuby a tohle vypada jako dobra prilezitost…

Taky bych o ní stál - bydlím kousek a na ty předchozí termíny jsem neměl čas ;).

Jako modřanák bych také rád měl tuto keš a pokud mi do toho nic nevleze,rád se připojím. :slight_smile:

Tak, na navrh Brnaku i nekterych holandanu bych stanovil zacatek na 13:00

moje firemni cislo, ktere budu pouzivat je +420 737202927 …

Vyhovuje vam cas?

Mně určitě

Nabídka zajímavá. Zkusím se také připojit. 13:00 OK.

Tak to vidíme na brněnský zájezd: jestli nebude hnusně. Já, Anička, Dark, Benedikt a Marge.

To zas bude mini event :smiley: ale čim víc, tim líp

Chtěl bych se také připojit, snad mi to vyjde..

Koukejte vy dva ještě pěkně agitovat na [cache]GC15ZMP[/cache]…

nevím jestli to klapne, ale zkusíme dorazit;)

výzva je to zajímavá zkusím dorazit 13:00 je OK