carodejka #200

Huraaa, koukam ze uz jsi pokorila geokombajnem tuto hranici:-))) Takze gratuluji a at je tam co nedrive 3stovka;-)

Gratulace a jestli se budeš držet kombajnérů, tak tam máš zachvilku tisícovku [;)] Ale hlavně ať tě to dál baví!

Ke gratulacim se pripojuje i druha pulka SHANTI teamu!!! :slight_smile:

Tak i já se hrnu s gratulaci ke druhemu kilu. Ted už jen parkrát FTF a par keší a budeš mit Shantiho na lopatě [;)]

Pekne kulatoucke cislo. jen tak dal.Mocgratuluji.

gratulujem do Brna a nech Ta to bavi i nadalej [:)]

Vlastně 201! S jednou jsi mi moc pomohla. Gratuluju. A na tátu pozor, má asi Tvoje lítací koště.