Huraaa, koukam ze uz jsi pokorila geokombajnem tuto hranici:-))) Takze gratuluji a at je tam co nedrive 3stovka;-)
Gratulace a jestli se budeš držet kombajnérů, tak tam máš zachvilku tisícovku [;)] Ale hlavně ať tě to dál baví!
Ke gratulacim se pripojuje i druha pulka SHANTI teamu!!! ![]()
Tak i já se hrnu s gratulaci ke druhemu kilu. Ted už jen parkrát FTF a par keší a budeš mit Shantiho na lopatě [;)]
Pekne kulatoucke cislo. jen tak dal.Mocgratuluji.
gratulujem do Brna a nech Ta to bavi i nadalej [:)]
Vlastně 201! S jednou jsi mi moc pomohla. Gratuluju. A na tátu pozor, má asi Tvoje lítací koště.