Čas na foru

Zdravim administratory, jen jsem chtěl podotknout, že čas na foru je cca od 2 hodiny + šouplej. Možná už to víte, ale raději to připomínám…:wink:

Já ho mám dobře. Jestlipak sis nastavil v profilu správnou časovou zónu?
Má tam být 0… viz kouzelné slůvko v závorce před kolonkou. :wink:

Já to mám třeba tvrale o hodinu v před… A to mám operu…

Aaaa to mne nenapadlo..:slight_smile: Diky Alkes, zmena v profilu na "0" - zkouska…

Haa třeba se k tomu dopracuju…)) ted je 8:56 - v profilu mam nastavenou 0 a cas je o hodku dopredu… Predchozi nastavení jsem mnel +1, tak jeste zkusim -1…)

Toto je druhý test s nastavením -1

:frowning: Taktez nepomohlo…:smiley:

To je fakt divný. Mně to normálně funguje s tou nulou a i bez přihlášení jsou všechny časy dobře.
edit: (na všech počítačích, co jsem zatím zkoušel)

Já mám nastaveno nula. Používám Operu a vše je OK, ale nevím jak to bylo před nedělním posunutím :slight_smile:

Kde se to v Opeře nastavuje? Nenašel jsem :frowning:

Nejde ani tak o Operu, jako o nastavení profilu tady na fóru. Po přihlášení v pravém menu nahoře… Upravit profil.

A jsme doma :slight_smile: Díky.