Zdravim administratory, jen jsem chtěl podotknout, že čas na foru je cca od 2 hodiny + šouplej. Možná už to víte, ale raději to připomínám…![]()
Já ho mám dobře. Jestlipak sis nastavil v profilu správnou časovou zónu?
Má tam být 0… viz kouzelné slůvko v závorce před kolonkou. ![]()
Já to mám třeba tvrale o hodinu v před… A to mám operu…
Aaaa to mne nenapadlo..
Diky Alkes, zmena v profilu na "0" - zkouska…
Haa třeba se k tomu dopracuju…)) ted je 8:56 - v profilu mam nastavenou 0 a cas je o hodku dopredu… Predchozi nastavení jsem mnel +1, tak jeste zkusim -1…)
Toto je druhý test s nastavením -1
Taktez nepomohlo…![]()
To je fakt divný. Mně to normálně funguje s tou nulou a i bez přihlášení jsou všechny časy dobře.
edit: (na všech počítačích, co jsem zatím zkoušel)
Já mám nastaveno nula. Používám Operu a vše je OK, ale nevím jak to bylo před nedělním posunutím ![]()
Kde se to v Opeře nastavuje? Nenašel jsem ![]()
Nejde ani tak o Operu, jako o nastavení profilu tady na fóru. Po přihlášení v pravém menu nahoře… Upravit profil.
A jsme doma
Díky.