Nevím, co by mohlo být špatně, ale v té statistice času nálezů mám třeba nulu u 6. nebo 21. hodiny, kdy jsem nějaké keše našel.
Funguje to ostatním správně?
Podotýkám pro rejpaly, že mám čas v dtb vyplněný
Nevím, co by mohlo být špatně, ale v té statistice času nálezů mám třeba nulu u 6. nebo 21. hodiny, kdy jsem nějaké keše našel.
Funguje to ostatním správně?
Podotýkám pro rejpaly, že mám čas v dtb vyplněný
… a je v te hodine pocet nalezu tak velky, aby se to melo sanci se vykreslit? ten graf je procentualni, a procento musi byt tak velke, aby dosahlo alespon jednoho pixelu…
To jsem taky původně považoval za příčinu, ale hodiny, ve kterých jsem nic nenašel jsou procentuálně v rovině s časy, kde mám třeba 1-3 nálezy.