Čejda --=3000=--

Tobě už gratuluju jen ob tisícovku. Jinak by mě vyloučili, že přetěžuju server. Tak jedu, jedu, ať PaBa nespí na vavřínech :stuck_out_tongue:

To je dobra nahoda. Pred par minutama jsem se stavoval na kesce, kde jsem ti pred lety vyfoukl FTF [cache]GCYFVH[/cache] a napsal jsem to i do WN logu a vzapeti jses v gratulacich :slight_smile: Tak taky vse nej do dalsich tisicovek a mozna by jsi uz mohl aktualizovat svuj profil :smiley:

1050- nekdy

1100- za déle

1150- to je hodně daleko

Úžasné číslo, blahopřejeme. Přejeme mnoho dalších krásných zážitků při hledání krabic.

Krtek tedy jede a já se také připojuji ke gratulantům. Až jednou budu mít čas, taky se do toho tak pustím, zatím ale zůstávám pěkně při zemi a jen tiše závidím;).

Cejdiku, nech Ti to slape aj nadalej :stuck_out_tongue:

Cejdo gratulijem. Clovece, kdy jsme slavili 2000? Nejak nedavno, pokud se mi zda. Urcite to oslavime.

Čejdo, gratuluju, ať se i dál daří :slight_smile:

No jo, #3000 jsou #3000. A těch příběhů, co to přineslo, co? Těším se, že alespoň některý z nich uslyším brzy zase v Tvém osobitém podání ;). Přeju hodně GC čuchu.

Tak to už je porce. Gratulace a koukej prohnat PaBu :smiley:

Gratuluju, PaBa bude muset pěkně přidat… :stuck_out_tongue: