Tobě už gratuluju jen ob tisícovku. Jinak by mě vyloučili, že přetěžuju server. Tak jedu, jedu, ať PaBa nespí na vavřínech ![]()
To je dobra nahoda. Pred par minutama jsem se stavoval na kesce, kde jsem ti pred lety vyfoukl FTF [cache]GCYFVH[/cache] a napsal jsem to i do WN logu a vzapeti jses v gratulacich
Tak taky vse nej do dalsich tisicovek a mozna by jsi uz mohl aktualizovat svuj profil ![]()
1050- nekdy
1100- za déle
1150- to je hodně daleko
Úžasné číslo, blahopřejeme. Přejeme mnoho dalších krásných zážitků při hledání krabic.
Krtek tedy jede a já se také připojuji ke gratulantům. Až jednou budu mít čas, taky se do toho tak pustím, zatím ale zůstávám pěkně při zemi a jen tiše závidím;).
Cejdiku, nech Ti to slape aj nadalej ![]()
Cejdo gratulijem. Clovece, kdy jsme slavili 2000? Nejak nedavno, pokud se mi zda. Urcite to oslavime.
Čejdo, gratuluju, ať se i dál daří ![]()
No jo, #3000 jsou #3000. A těch příběhů, co to přineslo, co? Těším se, že alespoň některý z nich uslyším brzy zase v Tvém osobitém podání ;). Přeju hodně GC čuchu.
Tak to už je porce. Gratulace a koukej prohnat PaBu ![]()
Gratuluju, PaBa bude muset pěkně přidat… ![]()