Čejda #500

Dneska - před pár minutama - na GC Šeptouchov - dosaženo půltisícovky !!

Na to, kdy jsi s geocachingem, Čejdo, začínal, fakt obdivuhodný číslo !!

Vždyt je to pár dnů, co jsem ti gratuloval ke čtyřstovce…

Dorki, člověče, spěchej, nebo nebudeš mít první tisicovku v Čechách ty !!! :)))

Tak ještě jednou i touto formou, Čejdo, blahopřeju !!!

Cejdo, gratulujem. Jsi rychlik.

Juuuu, to je parada, tak Cejdiku, hodne zdaru do dalsi petistovky:-)

Jinak doufam ze to poradne oslavis a moc se nezliskej.. :-)))

Tabacek

Sakra to je fofr! Gratuluji! Ze by dalsi bojovnik o prvni pozice? Pokud ne nyni, tak za rok jiz zcela urcite! :slight_smile:

Znam Te jeste z dob, kdys’ ani netusil, ze budes Cejda, takze vim, ze kdyz se do neceho pustis, tak toho jen tak nenechas. Taky vim, jak Te s***, ze se Ti vsechny GCcka nevejdou najednou do pameti. Bud si tedy budes muset koupit GPSku s jeste vetsi pameti, nebo udrzovat pocet nenalezenych pixel pod tisicovkou. A to bude pri dnesnim tempu pekna honka. Takze Ti, mily Cejdo, preju fungujici firmu, ktera Ti bude vydelavat na naftu, na nove hracky i na dalsi zazitky z cest. Vzhuru k tisicovce!

Jo je to fofr, posílám velké blahopřání.

Jsi jako blesk, gratuluji.

cejda zase podnikl jeden ze svych vikendovych najezdu do vychodnich cech, a hnedka je tu pullitr. gratulujeme.

Take se pridavame a gratulujem k tak vysokemu cislu!

Take se pridavame a gratulujem k tak vysokemu cislu!

To je fičák! :slight_smile: Jedeš chlape, jedeš a to tak, že velmi rychle. Takže blahopřejeme a těšíme se na další keše (Zvíkov byl pěkný!).

M + 3

Taky gratuluju. ja se svym soucasnym tempem se k 500 dopracuju az nekdy za rok.

Až teď jsem se dostal ke statistikám a ejhle, už je to tady. Být pevně usazen v TOP 10 je úspěch, asi to nebude dlouho trvat a budo to TOP 5. Gratuluji.

super Cejda, si pasak :slight_smile:

No kruci, ještě že vím, že ta diakritika je taková jaká je :)) Pod tím “pasak” jsem si hned představil několik významů :)) Třeba vynechané “R” :)), nebo čárka nad “A”, no a tak. Každopádně skoro všechno by sedělo :)). Díky fffšem za projevenou soustrast a já děkuji všem za jejich kešky, které mi umožňují courat po místech, které sice znám, ale dlouho jsem tam nebyl, nebo po místech o kterých jsem neměl ani tuchy. Díky moc. Každopádně i já přispěji nějakou tou další keškou. Dokonce je nemám jen v hlavě, ale již i napytlované a připravené, jen se tam dostat.

500 je pekne vysoke a kulate cislo :wink: Taky gratuluju!

[quote]

Joj - to je teda pekne kulate cislo! Gratulujeme moc k tomu pulkilu!!!

potrasam pravici, klepu na rameno a slintaaaam :o)

No tak hnedle s krizkem po funuse ale o to vetsi gratulace!!