Znam Te jeste z dob, kdys’ ani netusil, ze budes Cejda, takze vim, ze kdyz se do neceho pustis, tak toho jen tak nenechas. Taky vim, jak Te s***, ze se Ti vsechny GCcka nevejdou najednou do pameti. Bud si tedy budes muset koupit GPSku s jeste vetsi pameti, nebo udrzovat pocet nenalezenych pixel pod tisicovkou. A to bude pri dnesnim tempu pekna honka. Takze Ti, mily Cejdo, preju fungujici firmu, ktera Ti bude vydelavat na naftu, na nove hracky i na dalsi zazitky z cest. Vzhuru k tisicovce!
Až teď jsem se dostal ke statistikám a ejhle, už je to tady. Být pevně usazen v TOP 10 je úspěch, asi to nebude dlouho trvat a budo to TOP 5. Gratuluji.
No kruci, ještě že vím, že ta diakritika je taková jaká je :)) Pod tím “pasak” jsem si hned představil několik významů :)) Třeba vynechané “R” :)), nebo čárka nad “A”, no a tak. Každopádně skoro všechno by sedělo :)). Díky fffšem za projevenou soustrast a já děkuji všem za jejich kešky, které mi umožňují courat po místech, které sice znám, ale dlouho jsem tam nebyl, nebo po místech o kterých jsem neměl ani tuchy. Díky moc. Každopádně i já přispěji nějakou tou další keškou. Dokonce je nemám jen v hlavě, ale již i napytlované a připravené, jen se tam dostat.