Čejda byl první živý geocacher, kterého jsem kdy potkal. Zatímco já se mezitím dobelhal stěží ke stovce, on poskočil téměř o 500. Moc moc gratuluji. Ještě tak něco málo přes tisíc dalších, a budeš muset zvolnit a nebo začít plenit jinou krajinu.
Také se připojuji k velkému blahopřání, už bych si to měl zkopírovat, protože sotva člověk popřeje, ještě neuschne inkoust a už je tu další stovka…