“Je to bes. Je to bes.” Tak jsem pred par dny komentoval Celeho FTF na me kesi Cihelna, kterou dobyl ani ne pul hodiny po jejim publikovani. Takze gratuluji k zavislosti. Protoze jak tvrdi zkusenejsi geokaceri, lecit se to pry beztak neda…
Další “kulatý” geocacher - ten konec roku je nějaký magický ;o)
Gratuluji k jubileu a přeju hodně elánu do dalšího hledání.
Ale to je milé! Připojuji se ke gratulaci a přeji plno dalších geocacherských zážitků! Hlavně aby nám vydrželo!
Hele, tak Tys to teda v tom závěru georoku pěkně rozjel, to abych se v tom příštím měl na pozoru :). Gratuluju a přeji všechno nej, hodně nalezených, ale i založených kešek.
Duo Slajz & Tucek take gratuluje !!
I hranický kvartet se připojuje ke gratulaci. Jen tak dál a brzo bude pětistovka…
Gratuluju. Jen tak dal. Preju hodne georadosti v novem georoce.