V pátek 20. března 2009 ve 12:43 vstupuje Slunce do znamení Berana a začíná jaro ![]()
[color=red]Ve stejný okamžik začíná fungovat český web věnovaný výhradně problematice Wherigo - http://wherigo.cmelda.net/[/color]
Za kolektiv tvůrců
ZCh
V pátek 20. března 2009 ve 12:43 vstupuje Slunce do znamení Berana a začíná jaro ![]()
[color=red]Ve stejný okamžik začíná fungovat český web věnovaný výhradně problematice Wherigo - http://wherigo.cmelda.net/[/color]
Za kolektiv tvůrců
ZCh
Gratuluji
Přidala jsem odkaz na tyto stránky k Vodníkům a Psovi Baskerville, ať se serveru daří :o!
Skvele, uz vim, kam se budu obracet s dotazy. ![]()
Především bychom byli rádi, kdybyste nám napsali nějaké podněty na články o tématech, která vás zajímají ![]()
Pokud bych mel byt zmlsany, hodil by se nejaky vzorovy jednoduchy zdrojak (nemusi byt hned zrejmy na prvni pohled), kde by se dalo mysi najizdet na urcite prikazy a funkce a tam by se ukazaly podrobnosti k cemu a jak je to pouzito. Cele by to mohlo slouzit jako interaktivni mapa k serialu o programovani. Coz myslim vetsina lidi hleda. Smysl vidim v tom, ze programator - student vidi k cemu je tato ficura pouzita v ostre hre a jak navazuje dale. V serialu bych pak rad videl nejen predstaveni zakladnich funkci a prikazu, ale predevsim algoritmy a reseni ruznych problemu, predevsim takove speky jak co obejit atd (ale to samozrejme az v pozdejsich dilech).
Dalsi zajimavosti by pak mohla byt rubrika podobna te na pokladech. Tj. zazitky z hrani tech nejzajimavejsich kousku. Ale to se ukaze asi az casem az bude her vice.
Take ceska wiki by nemusela byt spatna.
To je zatim jedine, co me napada tak narychlo a jak bych si predstavoval web podle sebe. ![]()
Pěkné. Díky. Je co pročítat.
Super že se někdo Wigem vážně zabývá… když už ho ignoruje Groundspeak :@
thumbs up !
Předně bych moc rád poděkoval za tuhle iniciativu a popřál jí úspěch. Pročetl jsem první příspěvky a koukám, že je co objevovat ![]()
Zadně bych moc poprosil, kdyby bylo možné rozebrat jednotlivé akce po malých skupinkách. Potřeboval bych např. vysvětlit, jak zkombinovat input a variable, tzn. např. požádat hráče o text, změnit vstup na lowercase a pak porovnat se správnou odpovědí, která bude uložená v nějaké z gwc nevyčtitelné proměnné.
A taky se přimlouvám za publikaci zdrojáků. My s malou představivostí, co máme nejraději notepad.exe, tomu budeme víc rozumět. Díky moc a držím palce ![]()
Koukám, že existuje mnoho lidí, kteří radši použijí notepad místo builderu (což je fajn, také k nim patřím).
Takže očekávejte sérii článků pro notepadisty :).
Díky mistři, jdu studovat. Nového není níkdy dost …
Taky se poslusne hlasim k textakum. Prece jen po prvnich zkusenostech s builderem jsem si zacinal rikat, ze se uklikam…
Moje slova. Pánové moc díky za váš počin. Není náhodou mezi vámi někdo kdo by byl schopen naprogramovat fungující builder? Groudspeak na to přeci nemá patent a když na to rok nešáhli, třeba by tu byla i možnost jak si přijít k výdělku. Sleduji openwigo a jsem si jist, že by to někdo dokázal.
no pustil se do toho jakýsi francouz a jeho builder vypadá hodně použitelně ;e)
Bezva, jen se bojím, že Francouz bude nepružný vůči jinýn jazykům než Francoužtině (jak znám Francouze). Nebyl by nějaký odkaz na jeho práci?
PS: Ta pochvala a naděje napsaná mezi řádky v předchozím příspěvku samosebou směřovala na tebe Matějčíku ![]()
francouz je velmi otevřený lecčemu a ta naděje směřovaná na mě má zcela konkrétní projev v českém překladu zmíněného builderu ;e))
ty jsi na groundspeak fórech, ne? najdi si uživatele sTeamTraen a popros ho o účet na Earwigo ;e)
Díky mrknu na to.
Skvely web. Moc se mi tento pocin libi.
díky za zajímavé stránky a přeju hodně úspěchů, jen tak dál..![]()
2 Radimecek, dandra a další: Tak zdrojákový seriál začal, snad mi to vydrží a za týden bude další díl.