Prosím je někde čeština pro gsak a kdyby ano tak prosím i návod pro blbé:D:D jak to tam dostat,díky;)
není
tak to mám teda velkou smůlu:(![]()
no nebylo by od věci kdyby ju někdo udělal ![]()
já bych se taky přimluvil ![]()
Zřejmě jste nikdy žádný program nepřekládali. GSAK možnost změny jazyka nepodporuje, takže by to znamenalo úpravu exe souboru. A vzhledem k tomu, že nová verze bychází tak jednou za týden, tak se do toho asi nikdo poučtět nebude…
Pokud chcheš program na správu cacheček v češtině, používej GeoGet, tam byla možnost změny jazyka někdy kolem Vánoc přidána…