čeština pro GSAK???

Prosím je někde čeština pro gsak a kdyby ano tak prosím i návod pro blbé:D:D jak to tam dostat,díky;)

není

tak to mám teda velkou smůlu:(:frowning:
no nebylo by od věci kdyby ju někdo udělal :wink:

já bych se taky přimluvil :wink:

Zřejmě jste nikdy žádný program nepřekládali. GSAK možnost změny jazyka nepodporuje, takže by to znamenalo úpravu exe souboru. A vzhledem k tomu, že nová verze bychází tak jednou za týden, tak se do toho asi nikdo poučtět nebude…
Pokud chcheš program na správu cacheček v češtině, používej GeoGet, tam byla možnost změny jazyka někdy kolem Vánoc přidána…